Kopalnia Formy to nowoczesny klub fitness i siłownia w Jastrzębiu-Zdroju,
 gdzie na powierzchni ponad 2 000 m2 każdy miłośnik ruchu znajdzie coś dla siebie!

To wszystko znajdziesz na powierzchni prawie 2 000 m2, gdzie zlokalizowaliśmy siłownię, dwie sale fitness, strefę relaksu z saunami i gabinetem masażu oraz strefę zabaw – czyli wspaniałą Bawilandię dla dzieci! U nas możesz aktywnie spędzić czas, zrealizować swój plan treningowy odprężyć się i zrelaksować!

W strefie fitness znajdziesz dwie klimatyzowane sale funkcjonalne o powierzchni około 110 m2 (górna) i około 120 m2 (dolna), gdzie odbywają się zajęcia grupowe – m.in. zumba, pilates, joga czy trening funkcjonalny. Obydwie sale wyposażone są w sprzęt renomowanych marek Reebok, Bosu, TRX, Jumping FROG oraz rowery TechnoGym, co gwarantuje trening na najwyższym poziomie!

W siłowni na powierzchni ponad 400 m2 znajdziesz trzy strefy treningowe: strefę cardio, strefę wolnych ciężarów i maszyn siłowych oraz strefę treningu funkcjonalnego. Wyposażone są one w urządzenia renomowanej marki TechnoGym.

Kopalnia Formy to również 3 boiska do squasha  oraz boisko do cube ball. Dołączając do Kopalni Formy, masz możliwość uczestnictwa w rozgrywkach ligi squasha i cube ball!

W chwilach wolnych od treningu i innych aktywności, proponujemy pobyt w naszej strefie relaksu, gdzie znajduje się profesjonalny gabinet masażu oraz sauny fińska i Infrared.

Nie musisz rezygnować z treningu – przyjdź razem z dzieckiem!

Najmłodszych zapraszamy na dedykowane zajęcia fitness oraz do Bawilandii, czyli strefy zabaw! To duża sala zabaw wyposażona w kolorowe urządzenia dla wyśmienitej zabawy naszych pociech.

W Bawilandii zapewnimy dziecku zabawę podczas Twojego treningu! A jeżeli Twój maluch marzy o wyjątkowej imprezie urodzinowej, możesz ją zorganizować w salkach urodzinowych Bawilandii w Kopalni Formy.

Trenuj, nawet bezpośrednio po pracy!

Wystarczy, że zabierzesz ze sobą Twój strój sportowy, a po całym dniu pracy… posilisz się w naszym barze, który zdrowe przekąski, napoje i koktajle.  Dysponujemy komfortowo wyposażonym zapleczem sanitarnym, gdzie możesz odświeżyć się po treningu i bezpiecznie przechować swoje rzeczy w zamykanych szafkach.

 

współpracujemy