Nasza kadra to profesjonaliści w swoich dziedzinach!

Prowadzą zajęcia dostosowane dla każdej grupy ćwiczących i wspierają każdego klubowicza Kopalni Formy w realizacji indywidualnych celów treningowych.

INSTRUKTORZY FITNESS

Na zdjęciu Kinga Raducka
Kinga Raducka

Instruktorka Fitness

Z fitnessem jestem związana od 2000 roku. Jest to najlepszy znany mi sposób na życie. Staram się ciągle doskonalić swój warsztat, uczestnicząc w międzynarodowych konwencjach i szkoleniach fitness.

Czytaj więcej
Sonia Kaczka-Grimm

Instruktorka Fitness

Od najmłodszych lat jestem związana z tańcem. Tańcząc, nie tylko ruszamy się, ale też wyzwalamy nieskończoną ilość endorfin i jesteśmy po prostu szczęśliwi! Chcę moją ogromną pasję przekazać ludziom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. Aby podnieść swoje kwalifikacje, uczestniczę w warsztatach tanecznych, szkoleniach i międzynarodowych konwencjach fitness.

Czytaj więcej
Wioletta Sobina-Ryszka

Instruktorka Fitness

Sport towarzyszy mi całe życie. To moja wielka pasja, w którą angażuję się z uśmiechem na ustach, zarażając nim ludzi wokół mnie! Uwielbiam taniec. Ciągle doskonalę się, uczestnicząc w Konwencjach Fitness w Polsce i zagranicą.

Czytaj więcej
Katarzyna Zbijowska-Musiał

Instruktorka Fitness

Jestem pasjonatką ruchu i metod pracy z ciałem, od 2006 roku praktykuję jogę. Joga była i jest dla mnie niezwykłą inspiracją, pozwala dostrzec piękne, subtelne strony życia, otwiera serce na innych ludzi, jest drogą do odnalezienia wewnętrznej ciszy i harmonii. Joga to ścieżka samodoskonalenia się i rozwoju. Uczy pokory, cierpliwości i wytrwałej pracy. Na co dzień pracuję z dziećmi prowadząc gimnastykę korekcyjną z elementami jogi.

Czytaj więcej
Elżbieta Misiewicz

Instruktorka Fitness

Moją główną pasją w życiu zawsze był sport, a w szczególności siatkówka, którą trenowałam przez 7 lat. Jestem osobą pełną energii i chcę wywoływać u ćwiczących chęć do ciągłej aktywności fizycznej i pozytywnego zmęczenia. Obecnie skupiam się na rozwijaniu swoich umiejętności, uczestnicząc w warsztatach i konwencjach fitness.

Czytaj więcej

TRENERZY PERSONALNI

Dorian Cyroń

TRENERZY PERSONALNI

Ze sportem związany jestem od 12 roku życia, gdy pierwszy raz zobaczyłem pokaz kalisteniki. To pokazało mi jak wiele potrafi ciało człowieka. Współpracuje z klientami indywidualnymi, sportowcami wielu dyscyplin, grupami młodzieżowymi kształtując prawidłowe nawyki i wzorce ruchowe. Cechuje mnie profesjonalizm, dbam o każdy szczegół, potrafię niezwykle efektywnie wykorzystać jednostkę treningową niezależnie od celu,wieku czy płci.

Czytaj więcej
Damian Zawierucha

TRENERZY PERSONALNI

mgr wychowania fizycznego (AWF Katowice),trener przygotowania motorycznego oraz medyczny trener personalny. Można powiedzieć, ze sportem związany jestem od dziecka a doświadczenie zdobywałem uprawiając biegi średnie i długodystansowe oraz jako 
trener przygotowania motorycznego w GKS Jastrzębie w latach 2015 - 2019.

Czytaj więcej
Angelika Zawierucha

TRENERZY PERSONALNI

Nazywam się Angelika Zawierucha i moim zadaniem jako trenera personalnego jest wspieranie swoich podopiecznych w treningu, diecie i suplementacji. Sport i szeroko pojęta aktywność fizyczna jest częścią mojego życia, który towarzyszy mi od dziecka kiedy uprawiałam lekkoatletykę...

Czytaj więcej
Jakub Wróblewski

Trener Personalny

„Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.”

Jestem trenerem personalnym, który w pracy opiera się na badaniach naukowych. Na co dzień współpracuje między innymi z ludźmi potrzebującymi wprowadzenia w świat treningu, osobami po różnego rodzaju kontuzjach oraz sportowcami różnych sportów

    

Czytaj więcej

Zadbaj z nami o formę  

SPRAWDŹ OFERTĘ SIŁOWNI


INSTRUKTORZY SZTUK WALKI

Bartosz Rzeźniczek

Instruktorzy Sztuk Walki

Zawsze interesowały mnie zagadnienia związane z bezpieczeństwem zwłaszcza osobistym. Sporty walki traktowałem nie jako chęć sprawdzania się w ringu i zdobywanie medali lub tytułów lecz jako przydatne narzędzie, które pomoże w niebezpiecznej sytuacji działać i reagować odpowiednio. 

Czytaj więcej
Kamil Pietrzyk

Instruktorzy Sztuk Walki

Były zawodnik sekcji bokserskiej w Jastrzębskim klubie BKS Jastrzębie. Dzisiaj jestem po drugiej stronie ringu, ponieważ zostałem trenerem. Chciałbym  zbudować najlepszy klub bokserski w Polsce. Moje doświadczenie zawodnicze przekłada się na wysoką jakość treningów jak i merytoryczną wiedzę w zakresie boksu sztuk walki.

Czytaj więcej

Zadbaj z nami o formę  

SPRAWDŹ OFERTĘ

współpracujemy