Kopalnię Formy stworzyliśmy dla Ciebie i Twojego dziecka,
abyście wspólnie znaleźli doskonałe miejsce do ćwiczeń, relaksu i zabawy!

 

To wszystko znajdziesz na powierzchni prawie 2 000 m2, gdzie zlokalizowaliśmy siłownię, dwie sale fitness, strefę relaksu z saunami i gabinetem masażu oraz strefę zabaw – czyli wspaniałą Bawilandię dla dzieci! U nas możesz aktywnie spędzić czas, zrealizować swój plan treningowy odprężyć się i zrelaksować!

Poznaj Kopalnię Formy

Podczas, gdy Ty zajmujesz się aktywnością fizyczną na zajęciach fitness lub w siłowni, Twoje dziecko może bawić się w kolorowym świecie wulkanów, zjeżdżalni i ścianek wspinaczkowych w sali zabaw Bawilandia. A gdy po intensywnym treningu zapragniesz relaksu, wyciszenia i odprężenia, możesz zrobić to w naszej strefie relaksu z saunami fińską i Infrared oraz profesjonalnym gabinetem masażu.

Oprócz zajęć fitness i siłowni, w Kopalni Formy proponujemy także zajęcia ruchowe, które są idealną formą aktywności w sytuacji, gdy chcesz aktywnie spędzić czas z bliskimi! U nas możesz zagrać w squasha, cube ball lub wziąć udział w zajęciach tanecznych!

 

W Kopalni Formy możesz znaleźć swoją ulubioną aktywność fizyczną!

SPRAWDŹ naszą ofertę

 

W Kopalni Formy zaopatrzysz się również w akcesoria, sprzęty i suplementy – czyli wszystko, co niezbędne do Twojego treningu znajdziesz w naszym sklepie Body Center. Serdecznie zapraszamy również do naszego zdrowego baru, w którym serwujemy zdrowe koktajle, przekąski i napoje.

 

Zobacz Kopalnię Formy

 

współpracujemy