OTWARCIE KLUBU. ZAPRASZAMY DO KOPALNI FORMY

OD PONIEDZIAŁKU 23.11.2020 PONOWNIE OTWORZYMY NASZ KLUB SPORTOWY. ZAPRASZAMY DO KOPALNI FORMY

Klubowicze Informujemy, że od 23.11.2020 (poniedziałek) Kopalnia Formy będzie częściowo otwarta w oparciu o wytyczne wynikające z rozporządzeń Rady Ministrów oraz stosownych ustaw.
Klub będzie czynny :
od poniedziałku do piątku od 8:00-21:00
W sobotę od 9:00-18:00

Rekomendowane przez nas pola aktywności w naszym obiekcie to:
-Udział w treningach personalnych, które odbywać się będą w salach oraz na terenie siłowni pod okiem instruktorów, trenerów oraz ich planów treningowych.
-Udział w VIII Edycji Ligi Squash oraz zajęciach przygotowujących do udziału w kolejnej edycji Ligi Squash
-Udział w zajęciach sportowych i treni gach przygotowujących do corocznych zawodów sportowych KF CUP, odbywających się tradycyjnie w dniu Urodzin Kopalni Formy, szczegółowy regulamin zawodów dostępny na recepcji Kopalni Formy.
Zorganizowane zajęcia sportowe odbywać się będą zgodnie z ustalonym grafikiem, dostępnym już wkrótce na stronie inteternetowej klubu.

Poza wymienionym przypadkami – polami aktywności, wszystkie strefy Kopalni Formy zgodnie z przepisami pozostają ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA

Osoby wyrażające chęć uczestnictwa w wymienionych polach aktywności zobowiązane są do złożenia na recepcji wszystkich wymaganych oświadczeń oraz posiadania ważnego karnetu.

Osoby, które nie wyrażą chęci uczestnictwa w dostępnych polach aktywności, nadal do odwołania mają zawieszony karnet.

Informujemy, iż niezmiennie dbamy o Wasze bezpieczeństwo: zachowujemy wszystkie środki bezpieczeństwa zalecane przez Ministerstwo Zdrowia, Radę Ministrów oraz GiS. dezynfekujemy sprzęt po każdym treningu dezynfekujemy części wspólne w holu, toalecie, przy recepcji Prosimy jednak o dostosowanie się do nowych regulaminów, a zwłaszcza: branie udziału w zajęciach tylko w pełni zdrowych osób noszenie maseczek w strefach wspólnych obowiązkowe używanie ręcznika podczas ćwiczeń wsparcie dobrym słowem i uśmiechem pracowników Waszego ulubionego Klubu


Wszystkie aktualności

współpracujemy