Zamknięcie Klubu

Klub zamknięty od 28.12.2020 do 17.01.2021

Drodzy Klubowicze Kopalni Formy

To dla nas szczególnie trudny moment. Po wielu miesiącach, podczas których nie poddajemy się i dbamy o to, aby zapewnić Wam możliwość dbania o zdrowie, odporność oraz dobrą formę , po raz kolejny rozporządzenie z dnia 21.12.2020 r. zakazuje nam prowadzenia działalności w klubie.

Z tego powodu jesteśmy zmuszeni zamknąć nasze obiekt w terminie od 28.12.2020 r. do 17.01.2021 r.

O kolejnych zmianach będziemy informować.

Dla nas, pracowników recepcji, managera, instruktorów, trenerów oraz wielu osób, które na co dzień angażują się abyście mogli bezpiecznie trenować w Kopalni Formy , jest to dramatyczna wiadomość.

Większość z Was bardzo entuzjastycznie zareagowała na wiadomość o otwarciu Klubu na nowych zasadach pod koniec października .

Bardzo dziękujemy Wam za zaufanie. Daliście nam poczucie misji i dla Was codziennie się staramy.

Niektórzy narzekali na ograniczenia, strefy, maseczki, weryfikacje przy wejściu, nie obyło się bez upominania… jednak mamy poczucie, że dzięki zasadom które wprowadziliśmy, zaufaliście nam i polubiliście nas za waleczność

Dzisiaj jednak czujemy się bezsilni

Rząd nie przedstawił żadnych danych potwierdzających ryzyko rozprzestrzeniania się COVID w siłowniach. Urzędnicy państwowi nie reagują na postulaty naszej branży oraz na proponowane rozwiązania.

Prosimy Was o zrozumienie, nie otworzymy klubu tylko dla reprezentacji sportowej czy też kadry narodowej.

Jesteśmy dla Was.

Uważamy, że zasługujemy na pełne otwarcie, na równych zasadach dla wszystkich, bez narażania się na kontrole, kary, mandaty, bo dbamy o zdrowie fizyczne i psychiczne. Pomagamy Wam przetrwać ten trudny czas, bo dzięki treningowi odzyskujecie poczucie kontroli.

Co z karnetami?

- karnety zawieszamy do dnia ponownego otwarcia

Do zobaczenia wkrótce...

Zespół Kopalni Formy


Wszystkie aktualności

współpracujemy